Таа го освои срцето на најпосакуваниот плејбој. Но, дали тој сепак може да одолее на најубавите жени кои го посакуваат?

Џек, најголемиот срцекршач, не се ни надева дека некогаш ќе се заљуби. Тој не ни сонувал дека ќе се заљуби во Лорлин – девојката која може да ги задоволи сите негови очекувања. Неговиот живот покрај неa му станува бајка…, сè додека неговото мрачно минато не ја уништи.

Тој сака да ја засолни Лорлин и да ја држи неизвалкана од неговото минато, но сето тоа изгледа невозможно кога вечерните искушувања го прогонуваат… Дали сепак е можно да најде среќа и покрај многуте искушенија?

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Убавина од љубов

  • Издавачка куќа: Книгохоличари
  • Автор: Џорџија Кејтс
  • Достапност: На залиха
  • 490 ден


Слични продукти

Додека те немаше

Лукас Абот и неговиот идентичен близнак пораснаа делејќи се - вклучително и репутацијата за смешно и..

Автор:

450 ден

Се што заборавила Алиса

Алиса Лав има дваесет и девет години, лудо е вљубена во сопругот и наскоро треба да стане мајка.&nbs..

Автор:

550 ден

Зима со мирис на капини

Сиетл, 1933Самохраната мајка Вера Реј го бакнува своето тригодишно синче, Даниел, и оставајќи го дом..

Автор:

400 ден

Последното патување на Валентина

Во оваа книга егзотично убавата, но несреќна Алба живее на пловен дом на Темза, каде што ужива во лу..

Автор:

490 ден

Ознаки: ubavina od ljubov, djordjija kejts