Емре има неверојатна способност – може да гледа низ предмети! Кога се појави на ТВ и ја покажа својата способност, веднаш го привлече интересот на професорот. Оваа авантура ги носи нашите читатели во џунглите на Јужна Америка во потрага по одамна загубено племе!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Волшебните очила

  • Издавачка куќа: Прозарт
  • Автор: Фатих Ердоган
  • Достапност: На залиха
  • 400 ден


Слични продукти

Хари Потер и Каменот на мудроста

Еден обичен ден во домот на Дарслиеви, на Привет драјв, бр. 4, стигнува писмо за момчето во креденец..

Автор:

650 ден

Ја сакам

Нашата прва љубов…Никогаш не е лесно да се опише,никогаш не е лесно да се зборува за неа, особено во..

Автор:

250 ден

Тото мачката-нинџа и неверојатната кражба на сирењето

Еј, здраво! Неверојатната мачка-нинџа Тото се врати, и тоа уште покул од претходно!Се случи неш..

Автор:

350 ден

Хари Потер и затвореникот од Азкабан

Уште еден бурен летен распуст на Хари! Овој пат тој успеа да се замери со својата тетка и за малку д..

Автор:

700 ден

Ознаки: volsebnite ocila, fatih erdogan