Булент сака да учествува во натпреварот со скејтборди, но, за жал, тој нема скејтборд. А и кога би имал, тоа не би сменило нешто, бидејќи Булент не умее да вози скејтборд… Возбудлива авантура на детето Булент, чијшто живот се менува кога ќе пронајде волшебен скејтборд!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Волшебниот скејтборд

  • Издавачка куќа: Прозарт
  • Автор: Фатих Ердоган
  • Достапност: На залиха
  • 300 ден
  • 240 ден


Слични продукти

Ричард Трети

„Ричард Трети“ е една од најпопуларните историски драми на Вилијам Шекспир. Се случува во последните..

Автор:

128 ден 160 ден

Како што милувате

„Целиот свет е сцена...“ Една од најцитираните реченици од Шекспир првпат се среќава во оваа драма. ..

Автор:

128 ден 160 ден

Најхрабриот морепловец на светот

Ада многу се плашеше од морето. Никогаш немаше излезено надвор од гратчето во кое живееше. Еден ден,..

Автор:

320 ден 400 ден

Авантурите на госпоѓа Тркалезна, том 2

Нови авантури и нови посетители во светот на госпоѓа Тркалезна. Еден ден Ирија, Бруно и неговиот коњ..

Автор:

240 ден 300 ден

Ознаки: volsebniot skejtbord, fatih erdogan