• Мајстори на успехот

Во оваа книга тројцата највлијателни автори ви нудат проверен и доследен план како да создадете успех во сите сфери од животот. Ова е книга за начинот на кој светот функционира бидејќи постојат невидливи принципи кои управуваат со претворање на желбата во реалност, а тие почиваат во нашиот ум. Овде се напишани јасно и едноставно. Придржувајте се до системот и ќе постигнете успех. Тоа е моќта на вашиот ум.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Мајстори на успехот

  • Издавачка куќа: Матица
  • Автор: Наполеон Хил, Џозеф Марфи и Дејл Карнеги
  • Достапност: На залиха
  • 450 ден
  • 383 ден


Слични продукти

Не слушате кога ви зборуваат

Не слушате кога ви зборуваат

Кога последен пат навистина сте слушале некого додека зборува? Кога последен пат некој вас навистина..

Автор:

357 ден 420 ден

Бидете опседнати или бидете просечни

Бидете опседнати или бидете просечни

Не треба да избирате помеѓу ова и она, момеѓу успехот и добриот живот. Тоа е за просечните луѓе што ..

Автор:

383 ден 450 ден

Тајните писма

Тајните писма

Долгоочекуваното продолжение на најпродаваниот серијал „Калуѓерот што го продаде своето ферари“Џонат..

Автор:

323 ден 380 ден

Психологија на детето

Психологија на детето

Индивидуалната психологија детално се занимава со детската психологија, колку поради значењето на ов..

Автор:

255 ден 300 ден

Ознаки: majstori na uspehot, napoleon hil, djozef marfi, dejl karnegi