Итан е човек кој има контрола над сè, но лесно ја губи кога е во прашање Брин. Тој е толку заштитнички настроен кон неа и спремен да се справи со секој предизвик од нејзиното минато… Неговата физичка потреба за неа е толку голема и заемна што честопати заедно се надвор од контрола.

Нивната хемија е експлозивна, нивната потреба еден за друг е интензивна, тие толку се зближија што не би можеле да поднесат да се разделени. Но, тој сè уште има тајни и демони кои ги носи од минатото, дел од нив ќе ѝ ги открие… И Брин се бори со минатото, но таа станува самоуверена, сè додека не се појави личност која сака да ги раздели.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Љубовна замка

  • 480 ден


Слични продукти

Се сакаме кога никој не гледа

Нивната љубов е стара колку и приказната за неговото пронаоѓање. Нивната приказна започна,..

Автор:

300 ден

Танцувај со мене

По долго време, легендарната Сузан Елизабет Филипс се враќа со емотивен роман за женскоста, дивите с..

Автор:

520 ден

Среќата е онаму каде што си ти

На Батлер маунтин се раѓа вистинска романтична приказна. Но, во осилото на семејството Абот се крие ..

Автор:

330 ден

Ќе се сретнеме повторно

Дали љубовта може да ги надмине сите пречки?Замислете да запознаете еден човек, заедно да поминете ш..

Автор:

420 ден

Ознаки: ljubovna zamka, rejn miler