• Големи мисли – голем успех

Авторот на бестселерот "Владеење со себеси" овојпат со најдобрата книга за ментален тренинг! Инспирирајте се од големите умови и менталното око насочете го кон идеалното на патот кон менталната величественост. Стекнете ја моќта да размислувате онака како што сакате, затоа што само умот којшто ја препознава својата надмоќност е моќен ум. Се исплати да се биде среќен! Тренирајте го умот да живее во постојано ментално сонце!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Големи мисли – голем успех

  • Издавачка куќа: Ѓурѓа
  • Автор: Кристијан Д. Ларсон
  • Достапност: На залиха
  • 300 ден
  • 255 ден


Слични продукти

Опкружени со психопати

Опкружени со психопати

Дали често налетувате на луѓе што секогаш имаат комплимент во ракавот и прават да се чувствувате доб..

Автор:

339 ден 399 ден

Железна волја

Железна волја

Човек кој поседува некоја дарба, поткрепена со цврста волја, ќе оствари многу повеќе од човек со дес..

Автор:

85 ден 100 ден

Магијата на големите соништа

Магијата на големите соништа

Поставете си високи цели... а потоа надминете ги!Над шест милиони луѓе низ светот си го подобрија жи..

Автор:

383 ден 450 ден

Мисли и збогати се

Мисли и збогати се

"Мисли и збогати се" е можеби најважната книга за успехот некогаш напишана и поради неа Наполеон Хил..

Автор:

340 ден 400 ден

Ознаки: golemi misli, golem uspeh, kristijan larson