• Анатомија на скандалот

#1 Најгледана серија на НЕТФЛИКС

Сопруга. Љубовница. Политика. Моќ. Лаги.

Софи Вајтхаус има прекрасен дом, две сјајни деца и привлечен, успешен маж. Со други зборови, има совршен живот. Но, сѐ се менува една ноќ кога нејзиниот сопруг Џејмс доаѓа дома и ѝ признава дека ја изневерил.

Одеднаш нејзиниот смирен, уреден свет, се превртува наопаку. Дали навистина го познава човекот за кој се омажи? Признанието на Џејмс е само врвот на ледената санта. Обвинет е за ужасен злочин. Но вистината е уште пострашна отколку што некој би можел да замисли. Дали Џејмс е виновен или е само невина жртва на злобен план?

Во оваа напната и возбудлива сторија за љубовта, одмаздата и лагата никој нема чисти мотиви, ама тајните на некои луѓе се многу помрачни и поопасни.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Анатомија на скандалот

  • Издавачка куќа: Бата Прес
  • Автор: Сара Вон
  • Достапност: На залиха
  • 500 ден


Слични продукти

Нултиот час

Нултиот час

Дали човек може да добие нова шанса кога најлошото, најстрашното, најдлабокото страдање веќе се случ..

Автор:

500 ден

Лавр

Лавр

Роман за Бога, верата, времето и за тоа дека времето не постои, дека сè е едно и сè е поврзано со ос..

Автор:

330 ден

Бестрашните пилотки

Бестрашните пилотки

Прекрасна приказна за Женската воздухопловна служба чија храброст за време на Втората светска војна ..

Автор:

450 ден

Книга за гробиштата

Книга за гробиштата

Малиот Ник Овенс одеднаш ќе остане сам на светот по бруталното убиство на неговите родители. Напуште..

Автор:

400 ден

Ознаки: anatomija na skandalot, sara von