• Излез од лавиринтот

Пред дваесет и три години д-р Спенсер Џонсон ни ја подари приказната за две необични човечиња заробени во еден лавиринт. "Кој го здипли моето сирење?" го освои светот со својата моќна и практична мудрост за надминување на стравот и за неопходноста од промени во животот.

По 26 милиони продадени примероци низ целиот свет, д-р Џонсон конечно им се врати на своите омилени ликови. Ова восхитувачко продолжение ќе ви помогне да го пронајдете излезот од какви и да е лавиринти со кои може да се соочите во својот живот...

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Излез од лавиринтот

  • Издавачка куќа: Три
  • Автор: Спенсер Џонсон
  • Достапност: На залиха
  • 320 ден
  • 272 ден


  • 1 или повеќе 272 ден

Ознаки: izlez od lavirintot, spenser djonson