• Големи мисли – голем успех

Авторот на бестселерот "Владеење со себеси" овојпат со најдобрата книга за ментален тренинг! Инспирирајте се од големите умови и менталното око насочете го кон идеалното на патот кон менталната величественост. Стекнете ја моќта да размислувате онака како што сакате, затоа што само умот којшто ја препознава својата надмоќност е моќен ум. Се исплати да се биде среќен! Тренирајте го умот да живее во постојано ментално сонце!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Големи мисли – голем успех

  • Издавачка куќа: Ѓурѓа
  • Автор: Кристијан Д. Ларсон
  • Достапност: На залиха
  • 300 ден
  • 255 ден


Слични продукти

Психологија на детето

Психологија на детето

Индивидуалната психологија детално се занимава со детската психологија, колку поради значењето на ов..

Автор:

255 ден 300 ден

Магијата на верувањето

Магијата на верувањето

Благодарение на овој докажан водич за самопомош, што и по 70 години од своето прво издание го задржу..

Автор:

298 ден 350 ден

Мајстори на успехот

Мајстори на успехот

Во оваа книга тројцата највлијателни автори ви нудат проверен и доследен план како да создадете успе..

Автор:

383 ден 450 ден

Оружјата на критичкиот и лекот на негувачкиот родител

Оружјата на критичкиот и лекот на негувачкиот родител

Јазикот коски нема, но коски крши, вели народната мудрост. А сите сме почувствувале дека некогаш збо..

Автор:

340 ден 400 ден

Ознаки: golemi misli, golem uspeh, kristijan larson